TORNADO Gas Digital Water Heater, 10 Litre, White - GHM-C10CTE-W
7,494 EGP- 15%
Unavailable product
Available installments
6 Months / 1,452 EGP
- TORNADO Gas Water Heater 10 Litre
- Water Heater Color : White
- Working With Liquefied Petroleum Gas
- With Digital Display
- Height x Width x Depth : 550 x 330 x 175
- Diameter of The Smoke Vent : 110 mm
Show more ....
Show less ....
Delivery
- Speed delivery
- Delivery to any where
- For more info about shipping cost call : 01116828111
Trust
- Original products
- Exclusive agent for major brands
Payment
- Cash on delivery (COD)
Return
- Return product free
0.0
0 out of 5
0 ratings
Rate this product :
| Water Heater Type | Gas Water Heater |
- Water Heater Color : White
- With Digital Display
Related Products
Related Products
Olympic Electric Water Heater 50 Liter Hero White - OYE05061WN
Unavailable product
boman Instant Electric Water Heater, 11kW, Black - GL7 BK
Stiebel Eltron Electric Instant Water Heater, 10 kW, White - DCE-C 10/12 PLUS