Samsung S95F OLED 4K Smart TV, 65 inch, - QA65S95F (2025)
134,999 EGP
- 16%
160,563 EGP
Unavailable product
Available installments
6 Months / 26,761 EGP
USB 3 Potrs
HDMI 4 Potrs
Display
Screen Size 65"
Resolution 4K (3,840 x 2,160)
Native Refresh Rate 100Hz
Anti Reflection
OLED Glare Free Certified
Show more ....
Show less ....
Previous Next
Delivery
  • Speed delivery
  • Delivery to any where
  • For more info about shipping cost call : 01116828111
Trust
  • Original products
  • Exclusive agent for major brands
Payment
  • Cash on delivery (COD)
Return
  • Return product free
0.0
0 out of 5
0 ratings
Rate this product :
  • Specifications
Size 65 inch
Screen type Flat
  • Model: 65S95F
  • Size: 65 inch