LG OLED NanoCell NANO80T TV, 75 inch, 4K Smart, Built-in Receiver with Magic Remote, 75NANO80T6A - 2024
53,533 EGP- 15%
Unavailable product
Available installments
6 Months / 10,375 EGP
- A world of true color from NanoCell Technology for Pure color with Nano Color , Nano Accuracy
- α8 AI Processor 4K with AI Super Upscaling 4K and Personalized Picture Wizard
- Unlimited Gameplay with LG VRR 120Hz , HGiG , ALLM , HDMI 2.1 , Game Optimizer
Show more ....
Show less ....
Delivery
- Speed delivery
- Delivery to any where
- For more info about shipping cost call : 01116828111
Trust
- Original products
- Exclusive agent for major brands
Payment
- Cash on delivery (COD)
Return
- Return product free
0.0
0 out of 5
0 ratings
Rate this product :
| Size | 75 inch |
| Screen type | Flat |
- Remote: Magic Remote MR24
- Display Resolution: 4K Ultra HD (3,840 x 2,160)
- Refresh Rate: 120Hz Native