LG 32 Inch HD Smart LED TV with Built In Receiver - 32LR650B6LA
12,704 EGP
- 14%
14,772 EGP
Unavailable product
Available installments
6 Months / 2,462 EGP
  • Screen Type :HD
  • Refresh Rate 60Hz
  • Image processor: α5 AI Gen6 Processor
  • HDR (High Dynamic Range) :HDR10 / HLG
  • Audio output : 10W
  • Speaker system: 2.0 Ch
Show more ....
Show less ....
Previous Next
Delivery
  • Speed delivery
  • Delivery to any where
  • For more info about shipping cost call : 01116828111
Trust
  • Original products
  • Exclusive agent for major brands
Payment
  • Cash on delivery (COD)
Return
  • Return product free
0.0
0 out of 5
0 ratings
Rate this product :
  • Specifications
Size 32 inch
Screen type Flat
  • Brand: LG
  • Model: 32LR650B6LA
  • Screen Size: 32 Inch
  • Type: Smart TV
  • Display Type: LED
  • Resolution: HD (1366×768)
  • Refresh Rate: 60Hz