Haier 98 Inch Smart QLED 4K Ultra HD TV with Built-in Receiver - H98S900UX
244,990 EGP
- 19%
300,667 EGP Add to cart
Available installments
6 Months / 50,111 EGP
  • Display Size: 98"
  • HQLED Backlight Display
  • Google TV OS
  • HDR (High Dynamic Range Imaging) HDR10
  • Width: 239.00 cm (7.84 ft)
  • Height/Length: 150.00 cm (4.92 ft)
  • Depth: 28.00 cm (11.02 in)
  • HDMI Port: 4 HDMI Ports
  • Connectivity: HDMI/USB 2.0/RJ-45
  • Model: Haier S900 Series
  • Display Resolution: 3840 x 2160 pixels
Show more ....
Show less ....
Previous Next
Delivery
  • Speed delivery
  • Delivery to any where
  • For more info about shipping cost call : 01116828111
Trust
  • Original products
  • Exclusive agent for major brands
Payment
  • Cash on delivery (COD)
Return
  • Return product free
0.0
0 out of 5
0 ratings
Rate this product :
  • Specifications
Size 98 inch
Screen type Flat
  • Display Type: 4K Ultra HD
  • Display Size: 98"
  • HQLED Backlight Display
  • Google TV OS
  • Width: 239.00 cm (7.84 ft)
  • Depth: 28.00 cm (11.02 in)
  • HDMI Port: 4 HDMI Ports
  • Model: Haier S900 Series
  • Aspect Ratio: 16:9
  • Refresh Rate: 120 Hz