Elba Electric Multifunction Oven With Fan, 90 CM, Black - ELIO910A
58,599 EGP- 19%
Available installments
6 Months / 11,917 EGP
12 Months / 5,958 EGP
- Brand: ELBA
- Model: ELIO 910 A
- Color: Black – Ceramic
- Capacity L: 83 L
Show more ....
Show less ....
Delivery
- Speed delivery
- Delivery to any where
- For more info about shipping cost call : 01116828111
Trust
- Original products
- Exclusive agent for major brands
Payment
- Cash on delivery (COD)
Return
- Return product free
0.0
0 out of 5
0 ratings
Rate this product :
| size | 90 Cm |
| Power Source | Electric |
- Brand: ELBA
- Model: ELIO 910 A
- Color: Black – Ceramic
- Capacity L: 83 L
- Energy Class: A
- Oven: Electric
- Grill: Electric
- Fan: Available
- Programs Sets: 9 Programs – Digital
- Building Type: Built-In
- Width: 896 mm
- High: 478 mm
- Depth: 544 mm